Nervózni Švošovčania dostali päť gólov

Ostatné výsledky: Or. Jasenica – Bobrov 1:1, Martin – Chlebnice 1:3

Pribylina sa vrátila z Turca bez bodu.Pribylina sa vrátila z Turca bez bodu. (Zdroj: MAREK JURIŠ)

Bešeňová – Kláštor p. Znievom 1:4 (0:2)

V zápase dobrej úrovne domáci nezvládli úvod. Prehrávali 0:2 a nenašli na svojho súpera recept. V druhom polčase domáci ožili a začali hrať kolmo dopredu. Zrazu prišli veľké šance a kontaktný gól, ktorý bol pre Bešeňovú vzpruhou. Ale v 70. min. po hrubej chybe v domácej obrane strelili hostia rozhodujúci gól. Domáci si aj napriek tomu zaslúžia pochvalu za výkon v druhom polčase, pretože urobili všetko, čo bolo v ich silách, aby výsledok zmenili.

Góly: Baran – Mravec 2, Chmúrny, Jeťko

Bešeňová: Vrtich, Jandura, Rácheľ (Palacka), Vorčák, Baďo, Baran, Janiga, Čihák (Kozub), Bubniak, Vyšný, Halaš

Hráč zápasu: Bubniak

Švošov – Palúdzka 1:5 (1:0)

V zápase sa odohrali dva rôzne polčasy. V prvom dominovali domáci, ktorí sa dostali aj do vedenia. V druhom polčase ovplyvnila hru podľa slov domáceho komentátora rozhodcovská trojica. Nervozita domácich sa odrazila na piatich inkasovaných góloch.

Góly: J. Roštek – Kokavec 2, Trnovský, Kefilwe, R. Bella

Švošov: Ihnat, Pukaj, Babec, Marcoň, Zrnčík, M. Žiara, Kútnik, L. Drdák (Janiga), Gerec, J. Roštek, Kaman (Kolárik)

Palúdzka: Sabaka, Kokavec, Psotný, Trnovský (Pastva), Marsenić, Gajić, Hlušák (Bachleda), Kuna, R. Bella, Kefilwe (Žilka), M. Bella

Dúbrava – Nižná 0:1 (0:0)

Gól: Zboroň

Dúbrava: M. Mráz, Priesol, Urbanovič, Tomlák, Roháč, Kubík, Kmošena (D. Mráz), Slabej (M. Danaj), Oravec, Jacko, Koštial (D. Danaj)

Turč. Štiavnička – Pribylina 2:0 (0:0)

V prvom polčase nepustili hostia domácich do žiadnej veľkej šance, aj keď mali hernú prevahu. Hostia sa snažili hrať na protiútoky a vytvorili si veľkú šancu. Ondrej Pačan strieľal z piatich metrov, ale vychytal ho brankár. Ani v úvode druhého polčasu sa domáci nedostávali do veľkých príležitostí. Snahy Pribyliny končili na pozornom brankárovi. Domáci mali stále prevahu a prvý gól vsietili z penalty v 70. min. O desať minút neskôr ukázal rozhodca opäť na biely bod a domáci premenili aj druhú penaltu..

Góly: Tomka, Kačák

Pribylina: J. Mikuš, Stračiak, M. Harich, Sochor, Poliak, Ri. Jurík, J. Jurík, Benko, M. Jurík, Pačan (J. Jurík), Chlebo

Žabokreky – Demänová 3:0 (2:0)

Domáci začali proti hosťom bez rešpektu ako sa na nováčika patrí, ale ich pološance hosťujúca obrana s prehľadom kryla. Po začiatočnom nápore domácich sa do hry dostali aj hostia z Demänovej. Ale veľká príležitosť Pušku, ktorý sám pred brankárom trestuhodne prekopol a hlavne nájsť Janegu, ktorého nedôrazne zakončenie zlikvidoval domáci brankár. Zákonite prišiel trest, keď po nedorozumení kapitána T. Kanderu a brankára Sotoniaka domáci otvorili skóre. Nanešťastie pre hostí sa ešte zranil T. Kandera. Hoci hostia v tejto časti hry mali herne na- vrch, avšak po ojedinelej akcii domácich z ľavej strany druhý- krát inkasovali. Polčas 2:0. Začiatok polčasu hosťom nevyšiel keď po nedorozumení obrany Valaštiak nešťastne nakopol Kella, ktorý musel opustiť ihrisko, a tým hostia dohrávali len desiati. Zápas mohol zdramatizovať Valaštiak, ale nastrelil len brvno domácej brány. Domáci od tohto momentu mali zápas v rukách a v závere pridali ešte jeden gól.

Góly: Maruniak 2, Fúčela

Demänová: Sotoniak, M. Kandera, T. Kandera (Gejdoš), Štulajter, Lisý, Janega, Valaštiak, Puška, Húska, Kello, Janek

1. Chlebnice 7 6 1 0 21:3 19

2. T. Štiavnička 7 6 0 1 17:8 18

3. Palúdzka 7 3 3 1 18:12 12

4. Žabokreky 7 4 0 3 14:13 12

5. Bobrov 7 3 2 2 11:9 11

6. Nižná 7 3 2 2 6:6 11