Vynikajúci zápas v Komjatnej sledovalo dvesto divákov

Góly: Dzuriak, Benčo, Tomo

Podtureň: M. Mlynarčík, Benčo, Račko, Šimovček, Vozárik, Žember, Psotka, Tomo, Kováčik, Mlynarčík, Dzuriak

Lúčky: Drígeľ, Bobček, Volf, Pecho (D. Zachar), P. Zachar (Debowski), B. Hrbček, M. Hrbček (D. Mišík), Nika, M. Mišík

Komjatná – Part. Ľupča 3:1 (0:1)

Bol to zápas hodný prvého s tretím. Vynikajúci zápas sledovalo dvesto divákov. Domáci boli lepší, preto zaslúžene vyhrali, aj keď to boli práve oni, kto inkasoval ako prvý.

Góly: Ondrejka, Roštek, Švalec – Chriašteľ

Komjatná: Bartík, T. Bernolák, D. Lacko, Kubernát, Roštek (Maga), Švalec, S. Lacko, Maťokár, Brnoliak, Ondrejka (Chovan), Kubernát (Alexa)

Part. Ľupča: Salajka, Budvesel, Gruchalák, Smitek, Kacian, Piatka, Zelený (Šlachta), P. Peterec, Chriašteľ (Balážec), Kráľ, Frič

Hráč zápasu: S. Lacko

Lipt. Lúžna – Beňadiková 9:1 (3:1)

Góly: Targoš 3, Siekiera, Cárach, Švanda 3, Sumega – Macík

Lipt. Lúžna: Sliacky, Trnka (Veselovský), Mydliar (Soják), Kajda, Sumega, L. Targoš (Janči), M. Targoš, Siekiera, Kloda, Cárach, Švanda

Beňadiková: Šimček, Račko, Matušek, Krčula (Račko), P. Zlejší (Vyparina), J. Zlejší, Lehotský, Bocko, Macík, Bonko, Grajciar (Kriška)

Štiavnička – Lipt. Teplá 1:1 (0:1)

Prvý gól zápasu strelil favorit z Teplej. Domáci sa však nevzdali a po polčase vyrovnali.

Góly: Novák – Kvasničák

Štiavnička: Petružela, Novák, Hyko, Kajúch, Piroh, Rázga, Ondrejka, Hollý, Chorváth, Šaradín (Hadač), Bachan (Šida)

Lipt. Teplá: Turčok, Kovalčík, Fajta, P. Slovák, Chovanec, Kvasničák, M. Slovák, Likavec, Venc (Macík), Jurkulák, Bobek

Hráč zápasu: Chorváth

Iľanovo – Sv. Kríž 4:1 (3:0)

Po prvom polčase domáci vyhrávali 3:0, keď zužitkovali pekné akcie. Po zmene strán hostia hru vyrovnali, ale domácim sa aj napriek tomu podarilo streliť štvrtý gól. Hostia zaslúžene aspoň znížili na 1:4, pretože v druhom polčase boli lepším mužstvom.

Góly: Devečka 2, Ľ. Kráľ, Mikušiak – Dorniak

Iľanovo: Staroň, Danihel (Celenga), Droppa, Gúgh, Ľ. Kráľ, Jančuška (Mikušiak) , Žiaran (Trizna), M. Kráľ, Devečka, Gall, Dzúr

Sv. Kríž: R. Španko, Tomčík, Antol, Dorniak, Rumanský, Baďo (Bella), Širúček, Horanský, R. Španko, Hriadel, P. Španko

Hráč zápasu: M. Devečka

Vavrišovo – Hrboltová 6:0 (3:0)

Zápas sa odohrával za nepríjemného počasia, kde pocit chladu znásoboval silný vietor. Aj napriek tomu v prvom polčase hrali obidve mužstvá pekný, rýchly, kombinačný futbal. Len s tým rozdielom, že hostia sa do gólových šancí nedostávali a naopak domáci boli aj tentokrát efektívni. Už v 6. min. jeden z najaktívnejších domácich hráčov Divok otvoril skóre zápasu. V 17. min. Krajčírik po centri Majeríka a kombinácii útočníkov v šestnástke zvýšili na 2:0. Šance Zázrivého a Piovarčiho domáci ešte nepremenili, ale v 44. min. Majerík po odkope Kunu z vlastnej šestnástky unikol obrancovi hostí a Rechtoríkovi nedal šancu. V druhom polčase už v 48. min. po úniku Divoka zvýšil Krajčírik na 4:0 a snaživí hostia začali kondične odchádzať. Po faule na Krajčírika ten istý hráč premenil penaltu. Domáci dali šancu náhradníkom, ale aj tak si vytvárali ďalšie šance po krásnych kolmých prihrávkach záložníkov. Po jednej z nich mladý Sabovčík prihral Majeríkovi a s brankárom hostí stála dobre postavená tyč jeho brány. V 75. min. unikol Budaj a Majerík krásnou strelou z hranice šestnástky stanovil konečný výsledok. Domáci neustále tlačili a preťažená obrana hostí po ďalšom brvne Majeríka bola rada, keď rozhodca ukončil zápas.

Góly: Divok, Krajčírik 3, Majerík 2

Vavrišovo: Benčo, Teniak, Kuna, Budaj, Kohút (Galet), Divok, Zázrivý (Mihok), Krajčírik, Sabovčík, Piovarči (Jurák), Majerík

Hrboltová: Rechtorík, Lauko, Bačkor, Huba, Holubčík, Kralovenský, Žákovský, Bystričan (Buchta), Sokol, Danko, Jacko

Hráči zápasu: Divok, Majerík

Lipt. Revúce – Prosiek 1:2 (1:0)

V súboji dvoch nováčikov sa ujali vedenia domáci, ktorým patril prvý polčas. V druhom polčase prebrali iniciatívu hostia, ktorí vyrovnali. Potom pritlačili, ale bez väčších šancí. Domáci si niekoľko šancí vypracovali, ale nepodarilo sa im skórovať. Hostia udreli pár minút pred koncom a zaistili si tri šťastné body, s ktorými nepočítali.

Góly: Kuriš – Švárny 2

Lipt. Revúce: Šooš (Mrviš), Záhoranský, Gazdarica, Kuriš, Janek, Kutaj (A. Saniga), Mesík, Piliar, Bedač, M. Saniga (Praženica), Jureník

Prosiek: Hrča, Franko, Majerčiak, Baleja (Sprušanský), Vigoda, Krajči, Štefka, Jendrušák, Pagáč, Švárny, Tomek

Hráč zápasu: Kuriš (L. Revúce) – Švárny (Prosiek)

1. L. Lúžna 6 5 0 1 22:8 15

2. Komjatná 6 5 0 1 17:10 15

3. P. Ľupča 6 4 1 1 24:6 13

4. Vavrišovo 6 4 1 1 21:7 13