Bratia Červeňovci mohli vsietiť aj viac ako tri góly

Iľanovo vyhralo a Biely Potok skončil bez gólu. Čítajte ako hrali ostatní v II triede.

Iľanovo – Beňadiková 3:2 (1:0)

V priemernom stretnutí sa domáce mužstvo radovalo z ďalšieho víťazstva. Hostí z Beňadikovej porazili Iľanovčania v pomere 3:2. Zaujímavosťou je, že hostia strelili viac gólov ako domáci, no aj napriek tomu prehrali. Prvý gól si totiž dali vlastný.

Góly: domáci – Pe. Zlejší (vl.), Kumančík, Devečka, hostia – Janek, Ručkay

Iľanovo: Galko, Celenga (Mikušiak), Droppa, Gúgh, Kráľ, Harandza, Žiaran, Boďa, Knapčík (Dzúr), Devečka, Kumančík

Beňadiková: Šimček, D. Račko, Ručkay, M. Račko, Pa. Zlejší (Vyparina), Pe. Zlejší, Tepala (Matušek (Janek)), Bocko, Hrbek, Kováčik, Vilím

Hráč zápasu: Devečka

Lipt. Kokava – Lúčky 2:0 (2:0)

Hostia prišli na zápas s omladeným mužstvom, ale ani domáci nenastúpili v najsilnejšej zostave. V prvom polčase dominovali domáci, ktorí dosiahli dva góly. V druhom polčase domáci stále kontrolovali hru a hostí nepustili do žiadnej vážnej šance. V slušnom zápase si domáci zaslúžene vybojovali tri body a potvrdili svoju pozíciu v tabuľke.

Góly: Pačan, Števček

Lipt. Kokava: Soukup, Vrbičan, Švihra, Jurčo, Šuňavec, Gajdoš (Porubän), Fides, Števček, Buša (Majstrák), Kmeť, Pačan (Kantár)

Lúčky: Hrbček, Bobček, Pecho, D. Mišík, Zachar, P. Mišík, Trnovský, Matula (Fula), Zachar, Ulík, M. Mišík (Vrzgula)

Hráč zápasu: Gajdoš

Biely Potok – Hrboltová 0:4 (0:2)

Góly: Sokol 3, Žákovský

Biely Potok: Kendera, Gejdoš, Sarajlič, Bradiak, Vierik, Vanyšev, Prídavok (Chin), Maga, K. Macko, Vierik, M. Macko

Hrboltová: Rechtorík, Bačkor, T. Ondrovič, M. Ondrovič, Jacko, M. Kralovenský, Žákovský, Sokol, Jeleník (Holubčík), Kovalčík, Lauko

Hráč zápasu: Žákovský

Lipt. Teplá – Part. Ľupča 8:1 (3:0)

V zápase boli jednoznačne lepší domáci a v tréningovom tempe pohodlne vyhrali. Bratia Červeňovci, ktorí dali dokopy tri góly, mohli skórovať aj viackrát. To by sa však museli viac venovať hre a nie frajerkám za zábradlím.

Góly: domáci – Fajta, M. Červeň 2, J. Červeň, Bobek 3 , Chovanec, hostia – Kráľ

Lipt. Teplá: Turčok (Bartík), Műller, Kovalčík, Kendera (Kaman), Chovanec, Eliáš, M. Červeň, Slovák, Fajta (Zagora), J. Červeň, Bobek

Part. Ľupča: Pečko, V. Peterec (Adamčiak), Majláth, Šlachta (Sliacky), Kacian, Hegedűš, Boháčik, P. Peterec, Chriašteľ, Kráľ, Frič

Hráč zápasu: Bobek

Podtureň – Vavrišovo 3:1 (1:1)

Góly: domáci – M. Vozárik, Tomo, L. Vozárik, hostia – Chlebo

Podtureň: M. Mlynarčík, Flóro, Benčo, Grieš (L. Vozárik), Račko, Koštial, M. Vozárik, Žilla, Žember, Psotka, Tomo (Kováčik)

Vavrišovo: Benčo, Žiška, Teniak, Budaj, Kuna (Galet), Chlebo, Zázrivý, Majerík, Piovarči, Krajčírik, Kohút (Slivoš)

Komjatná – Demänová B 6:0 (1:0)

Prvý polčas bol z pohľadu Komjatnej slabý, lebo domáci strelili poslednému mužstvu tabuľky len jeden gól, hoci hrali od začiatku v presile o dvoch hráčov. V druhom polčase to už bolo lepšie a domáci pridali päť gólov. Záverečné skóre bolo 6:0, ale pokojne to mohlo byť dvakrát toľko.

Góly: Švalec 3, T. Lacko 2, Ondrejka

Komjatná: Mrva, T. Bernolák, D. Lacko, Junka, Kubernát, Pleško (Kútnik), T. Lacko, Maťokár (Kubo), Švalec, Marcoň, Ondrejka

Demänová B: J. Staroň, Širúček, Mráz, Flóro, Szabó, Mažári, T. Staroň, Lovich, Kaprál

Lipt. Lúžna – Štiavnička 0:0

L. Lúžna: O. Kajda, Sila, Serafín, J. Kajda, M. Botoš, T. Veselovský, Targoš, Trnka (Soják), Staš, T. Botoš (Chlepko) , Jesenský (Veselovský)

Štiavnička: Sliacky, Dančo, Ondrejka, Novák, Šida, Hadač, Piroh, Šaradín, Matloň, Bachan, Antol

Dohrávka 21. kola: Lúčky – Biely Potok 2:1

V dohrávke sa domáci dostali do vedenia už v 5. min. po strele nestarnúceho Branislava Bobčeka z 25 metrov. To domácim skôr uškodilo, lebo hostia herne v prvom polčase dominovali. Do druhého polčasu domáci nastúpili ako vymenení, hýrili pohybom, futbalovými kombináciami, ale zahodili aj nemožné. Až v 69. min. opäť Branislav Bobček strelil druhý gól domácich. Po tradičnej chybe obrany v 77. min. strelili hostia kontaktný gól P. Vierikom. Do konca zápasu však domáci už nepustili hostí k zakončeniu a na druhej strane sa neujala ani Dvorského dorážka z piatich metrov a dve gólové strely zastavili tyče dobre chytajúceho Kenderu.

1. L. Kokava 22 15 6 1 53:20 51

2. L. Teplá 22 13 8 1 59:17 47

3. Vavrišovo 22 14 3 5 61:29 45

4. Podtureň 22 12 3 7 48:35 39

5. L. Lúžna 22 11 4 7 53:24 37

6. Iľanovo 22 10 3 9 36:35 33

7. Komjatná 22 9 5 8 38:23 32

8. Beňadiková 22 10 1 11 53:58 31