Tatranci prišli o výhru v nadstavenom čase

Dukla B. Bystrica B - L. Mikuláš 2:2 (0:2)
Góly Tatrana: 34. Blaščík, 37. Bella.
L. Mikuláš: Chalúpka - Juriga, Kandera, Olejár, Laco, Kopernický (86. Králik), Blaščík, Kašpar (67. Šándor), Húska, Ballúch, Bella.

Domáci sa od začiatku snažili o tlak, na Chalupkovu bránu prvý raz vystrelili až v 10. min. Naopak, Kandera a Bella dovtedy už dvakrát nebezpečne ohrozili Zajaca. Škoda, že ďalšie rýchle útoky hostí končili pred šestnástkou. V závere prvej polhodiny Kanderovu strelu z priameho kopu vytlačil Zajac s námahou na roh, po ktorom Laco hlavičkoval tesne nad. O chvíľu po peknej spolupráci celej zálohy zakončoval Kašpar. V 34. min staronová tvár v tíme Tatrana – Bella vysunul perfektonu kolmicou Blaščíka, ktorý s prehľadom otvoril gólový účet. Vzápätí sa lopta cez Olejára a Blaščíka dostala k Ballúchovi, ale ten zblízka netrafil. Ten istý hráč o dve minúty neskôr prihral Kašparovi, ktorý prešiel cez troch protihráčov, posunul Bellovi a ten zvýšil na dvojgólový rozdiel.
Druhý polčas začal domácim tlakom. Kopali niekoľko rohov, ale bez efektu. Bystrická rezerva mala optickú prevahu, obrana hostí však s prehľadom odolávala. Tatranci naopak vyrážali do nebezpečných protiútokov. V 53. min poslal Ballúch presný center na Kašpara, ale lopta z jeho hlavy tesne minula bránu. Po kontaktnom góle Hrbeka, ktorý tečoval Kandov priamy kop do opačného rohu Chalupkovej svätyne, prišiel záverečný nápor domácich. Stredová formácia Tatrana hrala nepresne, neudržala stred poľa. Bystričania mali viacero šancí, v najväčšej sa ocitol Kanda, ale jeho strelu Chalupka vyrazil. Na druhej strane v samom závere Zajac zneškodnil príležitosť Bellu. V nadstavenom čase kopali domáci roh, po skrumáži dotlačil loptu za bránkovú čiaru striedajúci Kubala a Tatran prišiel po dobrom výkone o dva body.
Mládež: L. Mikuláš – Čadca
1:2 (st. dorast), 0:2 (ml. dorast).
Ľubomír Stanko

Ružomberok B - K. N. Mesto 5:1 (2:0)
Góly MFK B: 23. Bielak, 31. Tomko, 61. a 66. Latiak, 87. Baran.
Ružomberok B: Šavol - Bielak, Maslo, Kaprálik, Gejdoš, Bakoš (71. Paluba), Kapláň, Varhaník (82. Baran), Latiak, Urban, Tomko (65. Pilár).

Na ružomberskej umelej tráve bol úvod poznačený začiatkom sezóny. V 10. min Gejdoš hlavičkoval nad. V protiútoku sa ocitol pred Šavolom Molnár, úspešnejší bol domáci brankár. V 23. min Urban uvoľnil Bakoša a odrazenú loptu Bjelak z 20 m dal do siete. V 32. min Varhaníkov center Klec neudržal a Tomko zblízka zvýšil na 2:0. V závere polčasu mohol skórovať Toka, kopol do rúk Šavola.
V druhom polčase domáci vystupňovali tempo, šance Latiaka a Tomka ostali nevyužité. V 55. min Šebík znížil na 2:2. Latiak hneď strelil tretí gól domácich po centri Kapláňa. Trénerovi Pálenikovi vyšli striedania. Pilár po úniku našiel Latiaka, ktorý dal štvrtý gól zápasu. V 83. min Urbanovu strelu Klec chytil, v 87. min po biliardovej akcii Baran zblízka upravil na konečných 5:1.