I. TRIEDA
Celý týždeň sa špekulovalo o tom, či sa nedeľné kolo vôbec bude hrať. Napokon sa v jednotke neodohrali dva zápasy: Demänová - L. Kokava a derby Lisková – Likavka sa uskutočnia v náhradnom termíne po dohode mužstiev.
Z hrajúcich celkov dal najviac gólov Švošov. Po polčase hral doma s Ludrovou 2:2, no po zmene strán prišiel päťgólový uragán.
Po dobrom štarte prehrali Smrečany – Žiar tretí zápas a v tabuľke klesli. Pritom hrali doma s druhou Liptovskou Teplou.
Pred Družbu sa dostal Bobrovec. Volajov gól zariadil tesnú výhru s Hubovou 1:0.
Potichu sa hore vyškriabal aj ambiciózny nováčik ŠK Kriváň Važec. V súboji so stále sa trápiacou Černovou napokon odolal záverečnému tlaku hostí a zapísal si tri body.
Líder z Ľubele nezaváhal na pôde Pribyliny a pred druhou L. Teplou si drží päťbodový náskok. Práve tieto dva celky ešte nespoznali chuť prehry.
Švošov – Ludrová 7:2 (2:2)
Góly: 11. Lazík (vl. gól) 17., 70., 80. a 82. J. Roštek, 47. Ertl, 52. L. Drdák – 23. Záchej, 41. Laclavík
ŽK: 65. Průcha, 70. Urban, 75. Lazík, 86. Hollý
Švošov: Sliacky – Marcoň, Kútnik (77. R. Roštek), Gerec (80. Švihorík), M. Žiara, Ďugel, L. Drdák, T. Drdák, J. Roštek, Š. Žiara (60. S. Roštek), Ertl
Ludrová: Urban – Průcha, Droppa (68. Múdry), Lazík, Chmela, Záchej, Drozd (46. Kučera), Laclavík (74. Petro), Kučera, Hollý, Kmeť
Važec – Černová 2:1 (1:0)
Góly: 12. a 65. Durkot – 87. Ondrovič
Žk: 75. Kovalčík, 89. Huba
Važec: Vilček – Baher, Jacko (68. Bujňák), Luščon (84. Plevák), Žilka, Bartko (70. Kuna), A. Mátray, Pavličko, M. Mátray, Ilavský, Durkot (81. Renko)
Černová: Rechtorík – Huba, Bačkor, Ondrovič, Slota, Kovalčík, Sabucha (79. Krišanda), Didek (26. Kajan), Jeleník, Holík, Urban
Smreč/Žiar – L. Teplá 0:3 (0:1)
Góly: 36. a 54. Milan, 56. Bobek
ŽK: 7. Mikuš, 85. Machaj – 26. Zagora, 60. Slovák
Smreč/Žiar: E. Moravčík – Válek, Mlynarčík (68. Suský), Mikuš, Adamík (46. Machaj), Kubáň, Pajerchin, Guráň (56. Štefček), Blaščík (72. Janičina), M. Moravčík, Kutnár
L. Teplá: Lako – Müller, Zagora (64. Horváth), Slovák, Milan, Červeň, Kvasničák, Slovák (78. Gejdoš), Bobek, Eliaš, Dvorský
Pribylina – Ľubeľa 1:3 (0:1)
Góly: 47. Tarageľ – 25. Chorváth, 60. Tholt, 74. Bella
Pribylina: Hudcovič – Kohút (64. Poliak), Harich, Jurík, Sochor, Puška (59. Kačur), Zaťko, Benko (79. Hurajt), J- Harich, Martan (70. Hlavač), Tarageľ
Ľubeľa: Hvostík – Kinik, Chorváth, Tholt, Hyko, Hlavatý, Magura, Bella, Suchý, Hriadel (61. Gejdoš), M. Benčo (89. D. Benčo)
Bobrovec – Hubová 1:0 (1:0)
Góly: 24. P. Volaj
ŽK: 52. F. Danko – 15. Šuša, 26. Pikla
Bobrovec: Kašák – Janičina (46. Benda), Benčo (60. Matloň), Kello, F. Danko, Burdel, Moravčík, P. Volaj (89. M. Volaj), S. Danko, Sekan, Lisý
Hubová: Pikla – Chrenko, Lelek, Dutka, Hanko, Chyla, Šuša, M. Gerec, P. Gerec (79. Ďaďo), Mlynár, Koreň
Demänová – L. Kokava, Lisková – Likavka - nehralo sa
1. Ľubeľa 8 7 1 0 22:9 22
2. L. Teplá 7 5 2 0 21:7 17
3. Bobrovec 8 4 2 2 17:12 14
4. Hubová 8 4 2 2 13:10 14
5. Važec 7 4 1 2 14:10 13
6. Švošov 8 4 1 3 25:22 13
7. Smreč/Žiar 7 4 0 3 11:11 12
8. Lisková 7 3 1 3 17:7 10
9. Ludrová 8 1 4 3 15:23 7
10. Demänová 7 2 1 4 12:22 7
11. Černová 8 2 0 6 10:20 6
12. L. Kokava 7 1 2 4 14:16 5
13. Likavka 6 1 2 3 11:14 5
14. Pribylina 8 0 1 7 7:26 1
II. TRIEDA
Druhá trieda nevidela v akcii šesť tímov. Hrala však prvá Hrboltová a naďalej pokračuje bez prehry. Partizánsku Ľupču zdolala 5:2.
Druhý raz v ročníku nevyhrala Liptovská Lúžna, keď s Liptovským Jánom remizovala 1:1.
Do štatistík sa nezapísal ani najlepší kanonier Tomáš Nosák.
Beňadiková vo Východnej viedla po polčase 4:3, no po zmene strán sa pustila hosťujúca lavína.
Sokol nakoniec vyhral rozdielom dvoch tried 10:3. Do Vavrišova zavítal Prosiek a odviezol si veľmi dôležitý bod.
Hrboltová – P. Ľupča 5:2 (3:0)
Góly: 10., 14. a 26. Paluga, 55. Obrcian (vl. gól) 59. Frič – 50. a 65. J. Kúkol
ŽK: 75. Frič – 4. Matloň, 67. Majláth, 78. Moravčík
Hrboltová: Kováčik – Švidroň, Paluga, Jurika (85. Bystričan), Frič, P. Huntoš (79. Kubačák), Lauko, T. Huntoš, Frolo, Bitiak, Šimovček
P. Ľupča: Remper – Majláth, Moravčík, Obrcian, Likavčan, Frič, Kacian, M. Kúkol, J. Kúkol, Matloň (46. Pečko), Budvesel
L. Lužná – L. Ján 1:1 (0:0)
Góly: 78. Targoš – 90. Jurík
ŽK: 56. L. Kajda – 56. Krajči
L. Lužná: O. Kajda – Sila, J. Kajda, L. Kajda, Mažári, Glemba (78. Polaik), Targoš, J. Švanda (86. Uhrík), Staš, Nosák, Švanda
L. Ján: Bačík – Boroška, Devečka, Ručkay, Jurík, Španko, Kumančík (37. Múranica), Vretenár, Malacký, Krajči, Čatloš
Východná – Beňadiková 3:10 (3:4)
Góly: 4. Petrenka, 25. Kráľ (11 m), 32. Ilavský – 20. Pastva, 29. Čajka, 33. 87. Lehotský, 41. P. Zlejší, 50. Šimček, 74., 84. a 85. Čajka, 82. Mi. Račko
ŽK: 35. Brezina
Východná: Gajdoš (46. Sipko) – Duriš, Kráľ, Roth, Hudáček, Brezina, Hudáček (64. Stano), Šeďo (82. Oravka), Ilavský, Petrenka, Mikuš
Beňadiková: Perašín – Orolin, Kmeťo (77. Kúcik), Mi. Račko, Ma. Račko, P. Zlejší (68. J. Zlejší), Lehotský, Šimček, Pastva (87. Števček), Janega, Čajka (85. Sálus)
Vavrišovo – Prosiek 0:0
ŽK: 28. M. Račko – 50. Franko, 68. Švárny, 73. Halaš, 90. L. Vigoda
Vavrišovo: Benčo – Majerík, S. Račko, Teniak, Hajtmanský, Pekarčík (65. Jurík), Chlebo, Malejka, Chlebo, Malejka, Rácheľ, M. Račko, Krajčírik (57. J. Račko)
Prosiek: Pagáč – Franko, Maslo,L. Vigoda, Račko, Jendrušák (60. Granát), Štefka, Halaš, P. Vigoda, Švárny, Majerčiak
Jamník – Sv. Kríž, Komjatná – Iľanovo, Kvačany – Stankovany - nnehralo sa
1. Hrboltová 7 7 0 0 32:8 21
2. L. Lúžna 8 6 2 0 36:8 20
3. Iľanovo 7 6 0 1 24:10 18
4. Beňadiková 8 6 0 2 31:18 18
5. L. Ján 8 5 1 2 20:11 16
6. Vavrišovo 8 3 2 3 14:12 11
7. P. Ľupča 8 3 1 4 24:24 10
8. Stankovany 7 3 0 4 16:15 9
9. Kvačany 7 2 1 4 10:11 7
10. Východná 8 2 1 5 19:33 7
11. Jamník 7 2 0 5 14:24 6
12. Prosiek 7 1 2 4 6:20 5
13. Komjatná 7 0 2 5 6:32 2
14. S. Kríž 7 0 0 7 7:33 0
III. A
L. Revúce – Štiavnička 1:0 (0:0)
Góly: 85. Babiak
ŽK: 89. Bedač
L. Revúce: Šooš – Kmeť, Jacko, Saniga, Praženica, Babiak (89. Pavčiak), Hudek, Hariň, Bedač, Šimrák, Gazdarica (78. Kmeť)
Štiavnička: Petružela – Rázga, Zihlavník, Kajúch, Králik, Šaradín (86. Bačkor), Piroh, Novák, Pavol, Šefranko, Ondrejka
V. Dubová – Vlachy 3:1 (1:0)
Góly: 35. Murín, 54. Čižmár, Katrák – 72. Smitek
ŽK: 43. Baláž, 82. Holubčík – 15. Švec, 36. Rybársky, 52. Hric, 90. Smitek
V. Dubová: Slušňák – Mišík, Katrák, Čižmár (77. M. Holubčík), R. Holubčík, Klačko, Jantek, M. Dubovský, Baláž, Murín (54. L. Dubovský), Javorek
Vlachy: Smitek – Bolibruch (56. Lakatoš), Klubica (60. Smitek), Kurajda, Švec, Alman, Rybársky, Glonek, Hric (81. Šiška), Smitek, Németh (62. Kozák)
Lúčky – B. Potok 11:0 (5:0)
Góly: 3., 8. a 30. T. Hrbček, 22. Fula, 33., 48. a 68. Krška, 51., 84 (11. m) a 89. Banáš, 73. Trnovský
Lúčky: Pašovič (46. B. Hrbček), M. Mišík, Trnovský, D. Mišík, Zachar, Banáš, Krška, T. Hrbček, F. Hrbček, Fula
1. Lúčky 5 5 0 0 24:4 15
2. L. Revúce 6 4 0 2 13:12 12
3. V. Dubová 5 3 0 2 20:7 9
4. Štiavnička 5 3 0 2 15:7 9
5. Vlachy 5 2 1 2 13:10 7
6. L. Osada 5 0 1 4 5:23 1
7. B. Potok 5 0 0 5 2:29 0
III. B
V. Poruba – Galovany 6:1 (3:0)
Góly: 10., 48. a 89. Háčik, 40. a 41. Šlauka, 85. Staš – 87. Berník
V. Poruba: Lizúch – Janičina (75. Klonga), Jančo, Bartoš, Droppa, Nahálka (67. Kuchárik), Staš, Grešík, Mikóczy (35. Šlauka), Háčik, Chlistek (71. Majerčík)
Galovany: Púček – Berník, Marko, Mojžiš, Droppa, Poruben, Háčik, Magura, Štefka, Dudáš, Rušin
Uh. Ves – Hybe 1:2 (0:1)
Góly: 80. Pavelica (vl. gól) – 17. Barbierik, 47. Cibuľa
ŽK: 66. Janisík, 72. Baláž – 41. Jančuška, 55. Púplava, 90. Bartoš
Uh. Ves: Pavelica – Tomko, Jurák, T. Pačan, Šimovček, Janisík, Murgoš (62. Hlavaj), O. Pačan, Švrlo (68. Hlavaj), Holiga (22. Oško), Baláž
Hybe: Michalides – Pavelica, Hošala, R. Kráľ, Bohunčák, Buša (43. Púplava), Bartoš, V. Kráľ, Barbierik (86. Melich), Cibuľa, Jančuška
K. Lehota – L. Trnovec 1:1 (1:0)
Góly: 4. Čimbora – 85. Ľ. Grozanič
ŽK: 61. Črep, 88. Jurčo
K. Lehota: Ballón – Čimbora, Dunajský, Lebiček, Hoško, Lehotský, Marek, Čimbora (86. Ondruš), Žiak, Graca (57. Polóni), Laco
L. Trnovec: Bartoněk – Maťko (46. Kraska), Črep, Jurčo, Guráň, Štefaniak, Maťko (74. Kojš), J. Grozanič, Ľ. Grozanič, Kutlík (62. Švec), Kubina
Podtureň – Gôtovany 6:0 (2:0)
Góly: 15. L. Vozárik, 45. Tomo, 56. a 61. Dzuriak, 83. Grieš, 88. Žember
ŽK: 28. Vozárik – 22. Droppa, 54. Bubniak
Podtureň: Mlynarčík – Kováčik, Grieš (85. Bella), L. Vozárik (70. Flóro), Mlynarčík,Forgáč, Tomo, M. Vozárik, Žilla (73. Devečka), Žember, Dzuriak
Gôtovany: Staroň – Feketík, Droppa, Piatka, Andráš, Benčo, Flóro, Bubniak, Líška, Mäsiar (75. Staroň), Švec
L. Ondrašová – L. Ondrej nehralo sa
1. Hybe 8 7 1 0 31:8 22
2. Podtureň 8 6 1 1 36:7 19
3. U. Ves 8 6 0 2 19:9 18
4. Gôtovany 8 3 2 3 12:18 11
5. L. Trnovec 8 3 1 4 15:13 10
6. V. Poruba 8 3 1 4 17:22 10
7. L. Ondrej 7 2 2 3 10:23 8
8. L. Ondrašová 7 2 0 5 6:15 6
9. K. Lehota 8 1 2 5 9:21 5
10. Galovany 8 1 0 7 10:29 3